Ev Trans Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat denince ilk akla gelen firma Ev Trans evden eve nakliyattır. Bizim için evden eve nakliyat sadece yük taşımak demek değildir, evden eve nakliyat demek kazanımlarını taşımaktır. Bizim için evden eve nakliyat değer taşımak demektir. Ev Trans evden eve nakliyat iş yaparken işte bu bilinçle hareket eder. Ev Trans evden eve nakliyat olarak hedefimiz; evden eve nakliyat yaparken en iyi hizmeti vererek müşterilerimizi memnun etmek, onların referansını alarak yeni evden eve nakliyat müşterileri kazanmaktır.

 

EV TRANS ŞEHİRİÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT TRABZON

Trabzon ilçe ve semtlerinde ev eşyası taşıtmak için firmamıza ulaştığınızda firmamız yetkilisine eşyalarınız, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra ortalama bir şehir içi taşımacılık ücreti öğrenebilirsiniz.

Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra Trabzon şehir içi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.

Ev Trans Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri- Trabzon evden eve asansörlü nakliyat hizmetimizde randevu aldığınız taşınma gününde sabah 8:30 suları nakliye ekibimiz evinizde olacaktır. Siz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı yanınıza alıyorsunuz (ziynet eşyası, para, silah vb.) geri kalan eşyaların toplanıp ambalajı firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.

Kırılacak eşyalarınız sıfır ambalaj kağıdına sarılıp özel kolillere yerleştirilir, mobilyalarınız sökülüp 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır, beyaz eşyalarınız, koltuklarınız 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Askılı elbiseleriniz sıfır elbise poşetine geçirilir. Katlı olan eşyalarınız karton koliler konup koli üzerine oda bilgisi yazılır. Hurçlarınız halılarınız sıfır naylon ile ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve aydınlatma ürünleri söküp paketlenir.

Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra asansörlü evden eve nakliyat aracımız gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemi başlar.

Yeni evinize gidildiğinde mobilyalarınız montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır, paketlenen koliler odalarına konur eşyalarınız istediğiniz şekilde dizayn edilir.

Trabzon da evden eve hizmeti almak için nakliyat firması seçiminde firmanın k3 yetki belgesi sahibi olmasına dikkat ediniz.

 ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirlerarası ev eşyası taşıtmak için Ev Trans evden eve asansörlü nakliyat firmamıza ulaştığınızda ilk etapta eşyalarınızın kapasitesine göre nakliye aracımız belirlenmektedir.Taşınacağınız ilin kilometresine ve bina kat durumuna göre nakliye ücreti belirlenmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları için firmamız ile iletişime geçiniz.Taşınma gününde sabah evinize gelen kadrolu personelimiz eşyaların toplanıp ambalajını yaptıktan sonra asansörlü nakliyat aracımız ile kamyona yükleme işlemini yapmaktadır. Gideceğiniz şehrin mesafesine göre boşaltma işlemi aynı gün veya ertesi sabah yapılmaktadır.Eşyalarınızı yükleyen personelimiz boşaltma için araç ile beraber gideceğiniz şehre gelmektedir, dışarıdan yabancı işçi çalıştırmıyoruz. Nakliye sırasında 40000.tl şehirlerarası nakliyat sigortası bulunmaktadır. Gittiğiniz şehirde varsa asansörlü nakliyat aracı kiralayarak eşyalarınızı boşaltıyoruz, sizlere hasarsız bir şekilde teslim ediyoruz.

 

 Ev Trans Beyaz eşya ve mobilya ambalajında kullandığımız elyaflı köpüklü malzemeler

 

  • Özel hurç poşetleri                

  • Bardak tabak kolileri

  • Yatak-yorgan poşetleri

  • Takım elbise kolileri                  

  • Baza yatak ambalajları        

  • Mobilya battaniyeleri 

 

Not :  Evden eve taşımacılığın en önemli konularından biri de paketlemedir. Paketlemede kullanılacak özel koliler ve ambalaj malzemeleri eşyanızın sağlıklı ve hasarsız taşınmasını sağlamaktadır.Paketlemede kolilenecek eşyalarınızı ve elbiselerinizi bayan elemanlar ; monte-demonte ve ambalajlama işini de diplomalı, profesyonel bay mobilya ustalarımız yapmaktadır. Ev taşımacılığı hakkında detaylı bilgi almak için bizi 7 gün 24 saat arayabilir. Ev Trans canlı destekten hattından bize ulaşabilirsiniz. Ev Trans Evden Eve Nakliyat Şirketleri 0462 541 0 541