EV TRANS EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ

Ev Trans olarak değişen ve gelişen dünyanın en önemli unsurlarından bir olarak ticari hayatın devamlılığı için müşteri taleplerinin yerine getirilmesi konusunda titiz çalışmalar ve uygulamalar gerekmektedir. Günümüz taşımacılık sektöründe önemli sorunlardan biri olarak karşımıza çıkan depolama çalışması da bu ayrıcalıkların müşteri talepleri gereğince firmalar tarafından karşılanması anlamını doğurmaktadır. Ülkemizde dünya standartları çerçevesinde başarı ile depolama hizmeti veren sayılı firmalardan olan kuruluşumuz, nitelikli hizmet anlayışı ile uzun yıllardır nakliyat depolama hizmetleri kapsamında standartlara uygun bir biçimde karşılayabilmektedir. Kuruluşumuz, başarı dolu geçmişi ile tüm nakliyat çalışmalarımızda müşteri istekleri doğrultusunda depolama hizmetlerini yerine getirebilmekte, sektörde hizmet kalitesi ile liderliğini geçmişte olduğu gibi bugün de sürdürmektedir.

Listeleme işlemi ile tüm eşyaların envanterinin çıkarıldığı uygulamamızda, nakliyat depolama hizmetleri ayrıcalığından yararlanan müşterimiz ihtiyacı olduğu her an kontrol amaçlı olarak ziyarette bulunabilmekte, depolama süresince disiplinli çalışmalarımızı yerinde görme olanağından faydalanabilmektedir. Depolama hizmetlerimiz sağlık koşulları göz önüne alınarak yer seçimi yapılmış olup, eşyaların muhafazasında özen ve titizlik sergilenerek günümüz müşteri memnuniyetine en üst seviyede dikkat edilmektedir.

  • Evlerinizde bulunan fazla eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

  • Atılmasını istemediğiniz özel  eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

  • Evinizde bulunan fazla kitaplarınızı muhafaza edebilirsiniz.

  • Uzun süreli Yurt dışına gideceğiniz zaman oturduğunuz eve yüksek fiyatlarda kira vermek yerine uygun ücretlerde eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

  • Eşyalarınızı yeni taşınacağınız adreslere kapalı kasa araçlarımızla kapınıza kadar bırakma hizmeti sunuyoruz.

  • Ofis eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

  • Mevsimlik malzemelerinizi depolarımızda  saklayabilirsiniz.

Not : Ev Trans depolama hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için bizi 7 gün 24 saat arayabilir. Ev Trans canlı destekten hattından bize ulaşabilirsiniz