Ev Trans Paketleme

Evden eve – ofisten ofise nakliyatın en önemli ve ilk aşaması ambalajlamadır.  Taşınma işlemleriniz esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli prosedürleri uygulayarak, paketleme ve ambalajlama işlemine büyük özen göstermekteyiz. Muhtelif eşyalarınızın gerekli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp taşıma işlemi için hazır hale getirilmesi eşyanın zarar görmemesi açısından son derece önemlidir. Kullandığımız hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film, karton koli gibi malzemeler eşya taşımak için özel olarak üretilmiş malzemelerdir. Profesyonel kadromuz ile paketleme konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlamaktayız. Paketlerin açılmaması, kırılacak eşyaların özenle götürülmesine dikkat edilmektedir.

Ev Trans Elektronik Eşyaların Paketlenmesi

Bilgisayar gibi elektronik cihazlar özel malzemeler ile paketleme yapılması gereken eşyalardır. Yoldaki titreşimleri en aza indirmek için özel ekipmanları kullanılmalıdır.  Firmamız hassas elektronik eşyaların taşınmasında deneyimlidir. Laboratuar, iletişim, yayın, hi-tech,ofis, gibi sektörlerdeki elektronik hassas eşyaların taşınması konusunda deneyimli olan firmamıza eşyalarınız güvenle teslim edebilirsiniz.

Ev Trans Paketlemede Köpük Kullanılması

Kullanılan  köpük sayesinde kutu içerisindeki malzeme sarsıntıları en az hissedecek şekilde korunmuş olur. Köpüksüz yapılan paketlemelerde taşıma sırasındaki sarsıntılar taşınılan eşyayı direk nüfuz eder  köpüklü kutularda sarsıntının sertliği hafiflemiş bir şekilde etkilemektedir. Köpükler hafif olduğu için taşıma esnasında ekstra yük olmamaktadır.

 

Ev Trans Kutular, Kılıflar ve Sandıklar

Bazı eşyalar tahta bir kap ve kılıf  içine konulması gerekir aksi taktirde  taşınma işlemi sağlıklı bir şekilde gerçekleşmez.  Bu ahşap kutular marangozlar tarafından özel olarak yapılmaktadır. Ev Trans özel paketlemeler için hazır marangozumuz vardır. Bu paketleme yöntemi ile sizin için değerli ve kırılgan olan eşyalarınızı güvence altına almış olursunuz. Eğer elinizde taşınacak eşyanıza uygun kutularınız yoksa firmamız bunları sizin için temin edebilmektedir.

 

Ev Trans Tablo ve Antikaları Paketleme

Orjinal tablolar ve antikalar bu taşıma konusunda deneyimli firmalar tarafından yapılması gereken bir iştir. Ev Ttrans sanat eserleri ve antika taşıma konusunda geçmiş bir deneyime sahiptir.

 

Not : Ev taşımacılığı hakkında detaylı bilgi almak için bizi 7 gün 24 saat arayabilir. Ev Trans canlı destekten hattından bize ulaşabilirsiniz.