Ev Trans Fabrika Taşımacılık Hizmetleri

Fabrika Taşıma öncesi eksperlerimiz gerekli tespiti yerinde yapar taşınacakları öncelik sırasına göre listeler ve çalışma saatleri aksatılmadan uygun tarih ve zaman aralığında fabrika taşınmanız profesyonelce gerçekleştirilir. Fabrika taşımalarında hassas ürünler özenle ambalajlanır, evraklar ve arşiv uygun paketleme ekipmanları ile toplanır.

Tüm makine aksamı ve taşınanlar yeni yerinde müşteri nezaretinde yerleştirilir ve teknik ekipleriniz gözetiminde çalışır hale getirilir. Elektronik, bilgisayar, yazıcı , server, tarayıcı vb. bilgisayar aksamlarınız teklif öncesi belirtildiği takdirde, uzman ekiplerimiz ile monte ve de - monte işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilir. Ev Trans kurumsal taşımalarda komple çözümler ile sektörde en uzman kadrolara, araçlara ve ekipmanlara sahiptir.

Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni fabrikadaki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm dosya ve klasörler paketlenir. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.


Not : Fabrika taşımacılığı hakkında detaylı bilgi almak için bizi 7 gün 24 saat arayabilir. Ev Trans canlı destekten hattından bize ulaşabilirsiniz