EV TRANS FUAR TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ

 
Fuarlar bütün firmalar arasında en çok kullanılan reklam alanları arasında yer alır . Bir çok firma fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştıraral çok fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı elde etmektedirler. Siz de firma olarak fuarlara katılıyorsanız ve bu fuar öncesi stand kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliye firması ihtiyacınız var ise Ev Trans olarak size profesyonel çözümler sunarız. Kurumsal taşımacılık hizmetleri adı  altında vermiş olduğumuz fuar nakliyat hizmeti fuarda kullandığınız tüm materyallerinizin sorunsuz bir şekidle dilerseniz fuar alanına dilerseniz fuar alanından sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır.
 

Ev Trans fuar taşımacılığı genel olarak ev taşımacılığı sektörü kadar ilgi gören bir nakliyat alanı değildir. Fakat firmamız bir çok kurumsal şirkete fuar taşımacılığı yapmıştır. Bu sebeple fuar taşıma hizmetimizi diğer hizmetlerimizden ayrı bir özen ile gerçekleştirmekteyiz.

 

Türkiye'de nakliyat firmalarının %90 kısmı sadece bireysel evden eve taşıma hizmeti sunmaktadır. Ev Trans Firması ise hem bireysel hemde tüzel profesyonel çözümler üretmektedir. Siz de fuar nakliyatı için bir nakliyat firması arıyorsanız mutlaka müşteri temsilcilerimizden fiyat talebinde bulunun , kalitemize göre fiyatlarımızın oldukça uygun olduğunu sizde göreceksiniz.

 
 
 

 

Ev Trans Fuar Taşımacılığı Hizmetlerimiz Şu Başlıklardan Oluşuyor

? Profesyonel danışmanlık ve toplam süreç yönetimi

? Sürecin her aşaması için depolama hizmetleri

? Gümrük danışmanlığı

? Uluslararası nakliye işlemleri

? Paketleme ve yükleme-boşaltma hizmetleri

? Fuarlar için stant kurulum ve organizasyon hizmetleri

? Organizasyon sonrası hizmetler

? Geri dönüş işlemleri

 

Not : Banka taşımacılığı hakkında detaylı bilgi almak için bizi 7 gün 24 saat arayabilir. Ev Trans canlı destekten hattından bize ulaşabilirsiniz.