Ev Trans Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat denince ilk akla gelen firma Ev Transevden eve nakliyattır. Bizim için evden eve nakliyat sadece yük taşımak demek değildir, evden eve nakliyat demek kazanımlarını taşımaktır. Bizim için evden eve nakliyat değer taşımak demektir. Ev Trans evden eve nakliyat iş yaparken işte bu bilinçle hareket eder. Ev Trans evden eve nakliyat olarak hedefimiz; evden eve nakliyat yaparken en iyi hizmeti vererek müşterilerimizi memnun etmek, onların referansını alarak yeni evden eve nakliyat müşterileri kazanmaktır.

 

Ev Trans Beyaz eşya ve mobilya ambalajında kullandığımız elyaflı köpüklü malzemeler

 • Özel hurç poşetleri                

 

 • Bardak tabak kolileri

 

 • Yatak-yorgan poşetleri              

 

 • Takım elbise kolileri                   

 

 • Baza yatak ambalajları              

 

 • Mobilya battaniyeleri 

Ev Trans Paketleme

Evden eve – ofisten ofise nakliyatın en önemli ve ilk aşaması ambalajlamadır.  Taşınma işlemleriniz esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli prosedürleri uygulayarak, paketleme ve ambalajlama işlemine büyük özen göstermekteyiz. Muhtelif eşyalarınızın gerekli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp taşıma işlemi için hazır hale getirilmesi eşyanın zarar görmemesi açısından son derece önemlidir. Kullandığımız hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film, karton koli gibi malzemeler eşya taşımak için özel olarak üretilmiş malzemelerdir. Profesyonel kadromuz ile paketleme konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlamaktayız. Paketlerin açılmaması, kırılacak eşyaların özenle götürülmesine dikkat edilmektedir.

Ev Trans Elektronik Eşyaların Paketlenmesi

Bilgisayar gibi elektronik cihazlar özel malzemeler ile paketleme yapılması gereken eşyalardır. Yoldaki titreşimleri en aza indirmek için özel ekipmanları kullanılmalıdır.  Firmamız hassas elektronik eşyaların taşınmasında deneyimlidir. Laboratuar, iletişim, yayın, hi-tech,ofis, gibi sektörlerdeki elektronik hassas eşyaların taşınması konusunda deneyimli olan firmamıza eşyalarınız güvenle teslim edebilirsiniz.

Ev Trans Paketlemede Köpük Kullanılması

Kullanılan  köpük sayesinde kutu içerisindeki malzeme sarsıntıları en az hissedecek şekilde korunmuş olur. Köpüksüz yapılan paketlemelerde taşıma sırasındaki sarsıntılar taşınılan eşyayı direk nüfuz eder  köpüklü kutularda sarsıntının sertliği hafiflemiş bir şekilde etkilemektedir. Köpükler hafif olduğu için taşıma esnasında ekstra yük olmamaktadır.

 

Ev Trans Kutular, Kılıflar ve Sandıklar

Bazı eşyalar tahta bir kap ve kılıf  içine konulması gerekir aksi taktirde  taşınma işlemi sağlıklı bir şekilde gerçekleşmez.  Bu ahşap kutular marangozlar tarafından özel olarak yapılmaktadır. Ev Trans özel paketlemeler için hazır marangozumuz vardır. Bu paketleme yöntemi ile sizin için değerli ve kırılgan olan eşyalarınızı güvence altına almış olursunuz. Eğer elinizde taşınacak eşyanıza uygun kutularınız yoksa firmamız bunları sizin için temin edebilmektedir.

 

Ev Trans Tablo ve Antikaları Paketleme

Orjinal tablolar ve antikalar bu taşıma konusunda deneyimli firmalar tarafından yapılması gereken bir iştir. Ev Ttrans sanat eserleri ve antika taşıma konusunda geçmiş bir deneyime sahiptir.

 

Ev Trans Eşya Depolama Hizmetleri

Ev Trans olarak değişen ve gelişen dünyanın en önemli unsurlarından bir olarak ticari hayatın devamlılığı için müşteri taleplerinin yerine getirilmesi konusunda titiz çalışmalar ve uygulamalar gerekmektedir. Günümüz taşımacılık sektöründe önemli sorunlardan biri olarak karşımıza çıkan depolama çalışması da bu ayrıcalıkların müşteri talepleri gereğince firmalar tarafından karşılanması anlamını doğurmaktadır. Ülkemizde dünya standartları çerçevesinde başarı ile depolama hizmeti veren sayılı firmalardan olan kuruluşumuz, nitelikli hizmet anlayışı ile uzun yıllardır nakliyat depolama hizmetleri kapsamında standartlara uygun bir biçimde karşılayabilmektedir. Kuruluşumuz, başarı dolu geçmişi ile tüm nakliyat çalışmalarımızda müşteri istekleri doğrultusunda depolama hizmetlerini yerine getirebilmekte, sektörde hizmet kalitesi ile liderliğini geçmişte olduğu gibi bugün de sürdürmektedir.

 

Listeleme işlemi ile tüm eşyaların envanterinin çıkarıldığı uygulamamızda, nakliyat depolama hizmetleri ayrıcalığından yararlanan müşterimiz ihtiyacı olduğu her an kontrol amaçlı olarak ziyarette bulunabilmekte, depolama süresince disiplinli çalışmalarımızı yerinde görme olanağından faydalanabilmektedir. Depolama hizmetlerimiz sağlık koşulları göz önüne alınarak yer seçimi yapılmış olup, eşyaların muhafazasında özen ve titizlik sergilenerek günümüz müşteri memnuniyetine en üst seviyede dikkat edilmektedir.

 • Evlerinizde bulunan fazla eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

 • Atılmasını istemediğiniz özel  eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

 • Evinizde bulunan fazla kitaplarınızı muhafaza edebilirsiniz.

 • Uzun süreli Yurt dışına gideceğiniz zaman oturduğunuz eve yüksek fiyatlarda kira vermek yerine uygun ücretlerde eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

 • Eşyalarınızı yeni taşınacağınız adreslere kapalı kasa araçlarımızla kapınıza kadar bırakma hizmeti sunuyoruz.

 • Ofis eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

 • Mevsimlik malzemelerinizi depolarımızda  saklayabilirsiniz.

Not : Evden eve taşımacılığın en önemli konularından biri de paketlemedir. Paketlemede kullanılacak özel koliler ve ambalaj malzemeleri eşyanızın sağlıklı ve hasarsız taşınmasını sağlamaktadır.Paketlemede kolilenecek eşyalarınızı ve elbiselerinizi bayan elemanlar ; monte-demonte ve ambalajlama işini de diplomalı, profesyonel bay mobilya ustalarımız yapmaktadır. www.ev-trans.com