Evden eve nakliyat hizmeti taşımacılık sektörünün en fazla talep alan bölümüdür. Evden eve nakliyat hizmetini diğer taşımacılık hizmetlerinden ayıran en önemli özellik herkesin ihtiyacı olmasıdır. Çünkü hepimiz belli zamanlarda evimizi veya iş yerimizi başka bir semt veya şehire taşıyabiliriz. Bunun için evden eve nakliyat hizmeti almanız gerekmektedir.Tamam artık ne tür bir hizmet almamız gerektiğine karar verdik sırada evden eve nakliyat hizmeti alacağımız firmayı bulmak kaldı. Asıl iş şimdi başlıyor çünkü evden eve nakliyat sektörü çok fazla merdiven altı firması barındıran bir sektördür. İnternet üzerinde onlarca web sitesine sahip olup kendini Türkiye'nin en büyük firması gibi gösteren firmalara aldanmamanız gerekiyor. 15 metre kare bir dükkan ve bire telefon hattı ile iş yapan ticari unvanı dahi olmayan nakliyat şirketlerine güvenmeyin. Nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka firmanın referanslarını inceleyin.

 Ev Trans tarafından evden eve nakliyat hizmeti verilirken asağıdaki konular dikkatlice

uygulanmaktadır.

 

  • Beyaz eşyalarınız (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vs) kurutma makineniz, camlı vitrinleriniz özenle elyaflı balonlu naylonla profesyonelce paketlenir.

 

  • Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik aletler ilk olarak streçle sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilerek ambalajlama işlemi tamamlanır

 

  • Cam bardak, yemek takımı, kristal eşyalar, cam aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara yada kese kağıdı ile sarılıp kolilere dikkatlice yerleştirilir.

 

  • Çiçekler, yapraklarının ve dallarının kırılmayacağı bir şekilde uygun koli ve fıçılara yerleştirilerek sabitlenir ve devrilme gibi sorunlara karşi önlem alınır..

 

  • Mobilyaların demontesi (eklem yerlerinden sökülmesi) bulundukları yerde yapıldıktan sonra balonlu naylonlarla ambalajlanır.

 

  • Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilerek yerleştirilir.

 

Evden eve nakliyat sektörü diğer sektörlere nazaran daha fazla çaba ve özen gerektiren bir sektördür, çünkü yıllarca çalışıp alın teriyle aldığınız eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu önemi yaptığımız işe de yansıtarak, paranızın boşa gitmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Üstelik ” Taşınma sözleşmesi”ni imzalayarak oluşabilecek olan tüm hasarı karşılamak konusunda size garanti veriyoruz. Bu teminatı verirken herhangi bi sigorta şirketinin etkisinde kalarak değil direk öncesinde güvenle taşıdığımız müşteri tablosundan güç alarak firmamız teminatını veriyoruz, çünkü biz EV TRANS olarak yıllarca çalışılıp öyle alınmış emeğin hakkını biliyoruz .

Özen ve Güleryüz

Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

Profesyonellik ve Dinamizm

Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

 

Her Alanda Kaliteli Hizmet

Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Unutmayın Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

Eşya Depolama

Zamanla sahip olduğunuz eşya sayısı çeşitli nedenlerle artar. Alışveriş merakı, miras, hobi alışkanlıkları ya da biriken ticari mallardan kaynaklanabilen fazla eşyalar mekan sıkıntısına yol açar.Depolama Hizmeti bu amaçla vardır. fazla eşyanızı kolay ve zahmetsizce saklar. Evden eve taşıma yapılmadan önce depoya alınır ve itina ile muhafaza edilir. Eşyalarınız 7/24 takip edilir ve özenle korunur. Depolarımızda Ip kamere mevcuttur. Böylece eşyalarınızı 24 saat kontrol edebilirsiniz.

Ev Trans Evden Eve Taşımacılık

Ev Trans  evden eve nakliyat firması olarak bugüne kadar ki deneyimlerimize yeni versiyonlar eklemek adına yapılan bu çalışmalar ve bu çalışmaların verimliliğiyle ilgili çalışmalar olarak firmamızın yeni çalışmaları firmamıza eklenmiştir.

Ev Trans Evden Eve Taşımacılık ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile rahatsızlık vermeden eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Bu operasyon; özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit etmeyi gerektirmektedir. Tüm bu işler için sizinle baştan sona kadar birlikte olacak bir Müşteri Temsilcisi tayin edilir.

Birçok ‘evden eve nakliyat firması' evinizin taşınmasını sadece metreküp ve ton olarak taşınacak eşya gibi görür. Ev Trans Evden Eve Taşımacılık olarak biz, aslında ailelerin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz. Eşyalarınız taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı, talepleriniz doğrultusunda sigortalanarak garanti altına alınır.

Müşteri Temsilciniz taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve sizin değerli eşyalarınız için

gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

 

Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz taşınmanıza nezaret eder ve herşeyin önceden planlandığı gibi gerçekleşmesini sağlar. Operasyon, taşınma ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra sizin için uygun olan gün ve saate Ev Trans Evden Eve Taşımacılık Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider. Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz, sizi bu önemli günde yalnız bırakmayacak olan İzcioğlu Taşıma Ekibi ile tanıştırır ve operasyon başlar.

 

 

 

Ev Trans evden eve Taşımacılık olarak kurumsal firmaların taşınmasını da yapıyoruz. Kurumsal şirket ofislerini, depolarını, şirketlerini en iyi biçinde taşıyor ve müşteri ihtiyacına göre yerleştiriyoruz. Değerli evraklar, çalışma masaları, kasalar vb. eşyalarınızı en güvenli şekilde taşıyor ve sizlere teslim ediyoruz. 

Kurum taşımacılığı evden eve nakliyata göre daha fazla titizlik isteyen bir taşımadır. Şirketler için taşınmak pek çok açıdan sıkıntılıdır. Firmalar taşınmanın en kısa sürede bitmesini isterler. Biz de Ev Trans Evden Eve Taşımacılık olarak anlaştığımız firmaların taşınmasını en kısa sürede bitirmek için çalışırız. Böylece firmalar bir an önce faaliyetlerine devam ederler.  

 

 

 

EvTrans Evden Eve Nakliyat 0462 541 0 541